Nowy gracz na rynku doradztwa

Udostępnij

Grupa TwentyTwenty (TT) to usługi z zakresu szeroko rozumianego doradztwa biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem podatków, prawa i księgowości. Firma wspiera swoich klientów, by mogli skupić się na rozwoju swojego głównego biznesu. Za powstaniem TT stoją Małgorzata Panek-Kasińska i Michał Skraba, dwójka doświadczonych dyrektorów z wieloletnim stażem w największych firmach doradczych, takich jak KPMG czy EY.

TwentyTwenty to spółka założona w 2020 roku. Tworzy ją interdyscyplinarny zespół specjalistów dedykowany i przygotowany do kompleksowego wsparcia biznesu, niezależnie od branży, etapu rozwoju czy wielkości firmy lub projektu. TwentyTwenty to eksperci z wieloletnim, także międzynarodowym doświadczeniem w realizacji projektów w różnych obszarach.

Widzimy wciąż miejsce na tego typu usługi, które są wsparciem kluczowych obszarów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Zwłaszcza teraz, w niepewnych czasach walki z pandemią koronawirusa, profesjonalne, ale i holistyczne doradztwo może być nieocenione dla wielu firm w kontekście dostosowania się do nowej sytuacji, a nawet przetrwania na rynku – mówi Małgorzata Panek-Kasińska, współzałożycielka i prezes grupy TwentyTwenty.

Grupa TT będzie wspierać swoich klientów kompetencjami w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego oraz w obszarze outsourcingu płacowo-księgowego, marketingu i rozwiązań IT. Ponadto grupa TT oferuje również doradztwo wdrożeniowe, zarządzanie bazami danych, doradztwo w konfiguracji infrastruktury IT oraz bieżące wsparcie IT, a także doradztwo w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej. Grupę TwentyTwenty stworzyła Małgorzata Panek–Kasińska i Michał Skraba, menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie biznesowym. Małgorzata Panek–Kasińska jest prawnikiem, ekonomistą i licencjonowanym doradcą podatkowym, a doświadczenie doradcze zdobywała na wysokich stanowiskach menedżerskich w firmach konsultingowych Arthur Andersen i Ernst&Young. Doświadczenie w zakresie zarządzania oraz biznesu zdobyła, pracując w instytucjach finansowych takich jak: Grupa PZU Polska i spółki z Grupy KBC (jako Dyrektor Zarządzający). Pracowała również jako doradca strategiczny Ambasadora Polski w Abu Dhabi. Michał Skraba to ekspert podatkowy z niemal 25-letnim doświadczeniem, który przez ponad 20 lat pracował w KPMG, pełniąc m.in. funkcję Dyrektora Departamentu Doradztwa Podatkowego.

Arkadiusz Jóźwiak
Arkadiusz Jóźwiak
Autor licznych felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii, a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Prelegent wielu konferencji inwestycyjnych oraz szkoleń online. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz zdobyciem statuetki NEXUS w kategorii Analityk Roku 2019.

Najnowsze

Zobacz również