Nową Miss Polonia 2022 została Krystyna Sokołowska! Poznajcie zwyciężczyni!

1675
Krystyna Sokołowska

Miss PoloniaTegoroczne wybory Miss Polonia odbyły się 27 maja we Włocławku. Na scenie pojawiło się 20 pięknych kobiet, które rywalizowały o tytuł najpiękniejszej Polki. Dotychczasowa Miss Polonia – Natalia Gryglewska przekazała koronę tegorocznej zwyciężczyni Krystynie Sokołowskiej. Kim jest nowa Miss Polonia? Przekonamy się poniżej:

Krystyna Sokołowska – Miss Polonia 2022

Nowa Miss Polonia – Krystyna Sokołowska ma 25 lat i 180 cm wzrostu. Piękna Polka pochodzi z Białegostoku. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytecie Ekonomicznym. Jest właścicielką klubu sportowego. Miss Polonia 2022 jest trenerką gimnastyki artystycznej i stretchingu. Krystyna mówi biegle w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim. Jej pasja to: gra na fortepianie, sport, gotowanie i podróżowanie.

Krystyna Sokołowska
Źródło: https://www.misspolonia.com.pl/finalistki/17-krystyna-sokolowska

Mamy powód do dumy

Warto również dodać, że Polska ma ogromny powód do dumy na arenie międzynarodowej. Tegoroczne wybory Miss World 2022 odbyły się w marcu w Portoryko. Finał konkursu miał się pierwotnie odbyć w grudniu 2021, ale ze względu na pandemię koronawirusa, organizatorzy zdecydowali przełożyć finał na marzec 2022. Polskę reprezentowała Karolina Bielawska. Przepiękna polka miała ogromne szczęście. Została wybrana Miss World 2021!

Kariera w modelingu

Jak wiadomo kariera w modelingu to nie lada wyzwanie. Jednak nie tylko dorośli robią karierę w modelingu. Jak zatem rozpocząć karierę w modelingu dziecięcym? Jakie predyspozycje musi posiadać dziecko by osiągnąć sukces? O tym pisaliśmy tutaj.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments