Multikino w Forum Koszalin w nowej odsłonie

Udostępnij

Już niedługo Multikino w Forum Koszalin zaskoczy miłośników filmu nową, odświeżoną przestrzenią. Ta niezwykle popularna sieć prowadzi bowiem kilkuetapowy remont swojego kina, w tym cieszącym popularnością centrum handlowym. Co istotne, kino funkcjonuje bez przeszkód.

Multikino MłocinyW ubiegłym roku kalendarz centrum handlowego obfitował w otwarcia długo wyczekiwanych salonów jak TK MAXX, Half Price oraz sklep spożywczy Kaufland. W szerokiej ofercie najemców znajdują się znane i lubiane marki, m.in. H&M, Reserved, New Yorker, CCC, Kazar, popularne drogerie – Douglas, Rossmann, a także wielkopowierzchniowe sklepy – Decathlon, Media Markt, Castorama. Niewątpliwie miejscem, w którym rozrywka gości na stałe, jest znajdujące się na pierwszym piętrze Multikino, obecne w Forum Koszalin od listopada 2008 roku. Od końca marca w koszalińskim Multikinie rozpoczął się remont sal kinowych. Prace zostały podzielone na dwa etapy, tak aby kino mogło bez przeszkód funkcjonować, a po ich zakończeniu Multikino w Koszalinie jako pierwsze kino w Polsce północnej będzie wyposażone wyłącznie w rozkładane fotele. Po zakończeniu remontu sześciosalowe kino będzie mogło pomieścić blisko pół tysiąca widzów, a największa sala posiadać będzie ponad sto miejsc.

Jesteśmy przekonani, że Multikino w nowej odsłonie będzie chętnie odwiedzane i przyciągnie miłośników bogatą ofertąmówi Urszula Lipińska, dyrektor Forum Koszalin. Wszystkie udogodnienia, jakie pojawią się w salach kinowych, pozwolą jeszcze intensywniej przeżywać filmowe emocje – dodaje.

W najbliższych tygodniach na widzów Multikina w Koszalinie niezmiennie czekają największe premiery, a już z początkiem wakacji zapraszamy widzów na filmowe hity w zupełnie nowej odsłonie. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, ponieważ wszystkie sale będą w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP. Dzięki temu seanse będzie można oglądać w pozycji półleżącej – widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Forum Koszalin widzowie Multikina w Koszalinie będą mieli możliwość skorzystać z tego udogodnienia. Przykłady kin, które działają w podobnej formule w Warszawie, Poznaniu oraz Tychach udowadniają, że jest ona dla widzów niezwykle atrakcyjnamówi Magdalena Lewicka, Członek Zarządu Multikino S.A.

Premiera „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia” 30 czerwca, a następnie lipcowe premiery, czyli „Mission Impossible”, „Barbie” i „Oppenheimer” to doskonała okazja, aby obejrzeć filmy w najbardziej komfortowych warunkach również w Koszalinie.

O Forum Koszalin
Największe centrum handlowe w Koszalinie i w całym regionie. Na powierzchni 55 tys. metrów kwadratowych udostępnia 120 sklepów, restauracji i lokali usługowych oraz 1600 miejsc parkingowych. Oferta handlowa obejmuje modę, rozrywkę i usługi gastronomiczne. Forum Koszalin wyróżnia się również działaniami proekologicznymi, w przestrzeni centrum znajdują się pszczele ule. Dodatkowo Forum Koszalin zapewnia bezpłatny parking rowerowy dla rowerzystów.

O Multikino

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działa 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Najnowsze

Zobacz również