Kongres 590 odbędzie się 21-23 października w całości wirtualnie

257

Wszystkie zaplanowane debaty Kongresu 590 odbędą się w dniach 21-23 października w formule hybrydowej. Panele będą transmitowane w jakości telewizyjnej ze Studia 590, podali organizatorzy. Agencja ISBnews jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Zaawansowana platforma Lokkarto umożliwi spotkania networkingowe oraz prezentacje partnerów w wirtualnej hali wystawowej. W ten sposób organizatorzy reagują na zmianę sytuacji epidemiologicznej.

„Od początku byliśmy przygotowani na taki scenariusz, zakładając wysokie prawdopodobieństwo tzw. drugiej fali zachorowań w okresie jesiennym. Obecna sytuacja nie jest więc dla nas zaskoczeniem. Spotkamy się zdalnie, by niepotrzebnie nie narażać zdrowia naszych gości” – powiedział prezes Kongresu 590 Remigiusz Kopoczek, cytowany w komunikacie.

Wystąpienia i debaty będą realizowane w formie profesjonalnej transmisji z dedykowanego Studia 590 w Warszawie. Wirtualne panele będą transmitowane w pokojach streamingowych. Uczestnicy debat spotkają się w pełnym rygorze sanitarnym, bez udziału publiczności.

„Tak jak zapowiadaliśmy – elastycznie reagujemy na rozwój sytuacji. Bezpieczeństwo to priorytet. Tego oczekują też nasi prelegenci i partnerzy biznesowi” – podkreślił prezes.

Posiadacze biletów na Kongres otrzymają pełny dostęp do autorskiej platformy Lokkarto. Za jej pośrednictwem wezmą udział w debatach, odwiedzą wirtualne stoiska partnerów Kongresu oraz umówią zdalne, indywidualne spotkania networkingowe. Dedykowane pokoje spotkań pozwolą porozmawiać z innymi uczestnikami Kongresu, a wystawcy, oprócz wirtualnych stoisk, będą mogli rozdawać „cyfrowe” upominki (np. kody na produkty i usługi), wskazano też w materiale.

Piąta edycja Kongresu 590 odbędzie się w dniach 21-23 października br. W tym roku na uczestników Kongresu 590 czeka blisko 125 aktywności, poświęconych rozwojowi gospodarczemu i wizji Polski za 10 lat. Impreza została objęta patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który zapowiedział swój udział. Oprócz prezydenta gośćmi Kongresu będą m.in. Premier RP Mateusz Morawiecki, minister aktywów państwowych Jacek Sasin, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, spółek skarbu państwa i biznesu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments