Przyszłość budownictwa tkwi w modułach – innowacja QMODULAR

Udostępnij

Kawa z Agentem to nowy cykl emitowany na YouTube na kanale Portfel Polaka poświęcony tematyce rynku nieruchomości. Jeśli jesteś inwestorem lub po prostu ciekawi Cię rynek nieruchomości, a nie masz czasu przeglądać kilkunastu portali, aby być na bieżąco – to program właśnie dla Ciebie!

Gośćmi Amandy Postolskiej w 12. odcinku programu byli Marcin Kukułka – właściciel QMODULAR i Andrzej Kukułka – dyrektor sprzedaży QMODULAR. Opowiedzieli oni o innowacyjnej technologii jaką oferuje ta firma. Oto czego się dowiedzieliśmy:

Kawa z Agentem #12

Czym jest QMODULAR?

QMODULAR można zdefiniować dwoma słowami – jest to fabryka budynków. Od samego początku założyciele firmy chcieli, aby zakup domu przypominał po prostu zakup samochodu. Klient może zarówno dokonać projektu indywidualnego współpracując z działem projektowym firmy lub zakupić budynek za pomocą konfiguratora, który już niedługo będzie dostępny na stronie internetowej QMODULAR.

Następnie, przy podpisaniu umowy klientowi zostaje przydzielony project manager, który będzie odpowiedzialny za jego inwestycję. Następnie rozpoczyna się cały proces produkcji taśmowej. W odpowiednich etapach budynek powstaje, a następnie jest przekazany do klienta.

Dlaczego QMODULAR jest lepszy od konkurencji?

Głównymi zaletami QMODULAR są:

  • Krótki czas realizacji
  • Budowa nieruchomości etapami (pracownicy nie muszą spędzać na placu budowy wielu tygodni, budynek w danym miejscu montowany jest w jeden dzień)
  • Wysoka jakość produktów
  • Gwarancja ceny
  • Opieka nad inwestorem od chwili podpisania umowy po oddanie inwestycji do użytku
  • Możliwość wykończenia budynku “pod klucz”.

Do kogo kierowane są produkty QMODULAR?

Potencjalnym klientem może być tak naprawdę każdy – zarówno ktoś, kto szuka jednorodzinnego, skromnego domu lub obiektu wczasowego; po inwestorów oczekujących budynków wielkopowierzchniowych. Nie ma żadnych ograniczeń.

Czym jeszcze wyróżnia się QMODULAR?

QMODULAR zebrał zespół młodych, ambitnych ludzi i stworzył w firmie dział badawczo-rozwojowy, który ciągle pracuje nad innowacjami, nowymi technologiami wykorzystywanymi w branży budowlanej. Dzięki temu QMODULAR jest pierwszą firmą, która wybudowała modułowe budynki na wodzie.

Czy budownictwo modułowe może być utożsamiane z budownictwem kontenerowym?

Absolutnie nie. Budownictwo modułowe nie ma ograniczeń co do wymiarów, a ponadto jest ono nie do odróżnienia od tradycyjnego budownictwa.

Jakiego rodzaju moduły stosuje QMODULAR?

Mamy tutaj do czynienia wyłącznie z bardzo mocną, zwartą konstrukcją stalową, a nie drewnianą.

Zapraszam do samodzielnego zapoznania się z całą rozmową, znajduje się ona poniżej.

Jakub Bandura
Jakub Bandura
Redaktor portalu PortfelPolaka.pl. Wiedzę z zakresu rynków finansowych i inwestowania zgłębiał na studiach ekonomicznych. Trader rynku OTC i Forex preferujący handel krótkoterminowy. Entuzjasta statystyki oraz analizy technicznej instrumentów finansowych.

Najnowsze

Zobacz również