Asbud ma pozwolenie na budowę Towarowa Towers w stolicy z ok. 900 apartamentami

266

Asbud GroupAsbud Group otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji Towarowa Towers w Warszawie, która składać się będzie m.in. z dwóch 30-kondygnacyjnych wież. Łącznie w kompleksie znajdzie się ponad 900 apartamentów, podała spółka. Asbud planuje rozpoczęcie budowy w I kw. 2021 r.

„Cały projekt to dwie bliźniacze, oszklone wieże o wysokości około 95 metrów oraz trzy niższe budynki apartamentowe, które powstaną w późniejszym etapie. Kompleks, który zostanie wybudowany przy ul. Prostej na warszawskiej Woli będzie pełnił przede wszystkim funkcję mieszkaniową, ale zaplanowano tam również część poświęconą działalności handlowo-usługowej” – czytamy w komunikacie.

W obu wieżach powstanie prawie 600 apartamentów w metrażach od 25 do 140 m2. W niższych budynkach apartamentowych, które powstaną w kolejnym etapie, znajdzie się ponad 350 mieszkań. W chwili obecnej około 30% mieszkań z pierwszej wieży, które były dostępne w przedsprzedaży, jest już zarezerwowanych, dodano.

„Towarowa Towers jest kolejnym kompleksem, który realizujemy na warszawskiej Woli w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Jesteśmy pewni, że w znacznym stopniu przyczyni się do dalszego rozwoju tej lokalizacji, podobnie jak wielofunkcyjny kompleks o powierzchni ok. 80 tys. m2, który zrealizowaliśmy na przecięciu ulic Grzybowskiej i Karolkowej” – powiedział CEO Asbud Raied Tanous, cytowany w materiale.

Grupa Asbud to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments